„U-kierunkuj się!” – quiz dla kandydatów na studia magisterskie

Już od roku dostępny jest quiz, który pomaga kandydatom na studia I stopnia w podjęciu decyzji przy wyborze odpowiedniego kierunku studiów. W tym roku uruchomiliśmy także quiz dla kandydatów na studia magisterskie, który na podstawie typu osobowości oraz zainteresowań kandydata pozwala na uzyskanie informacji na temat oferty edukacyjnej Uniwersytetu Śląskiego dopasowanej pod kątem indywidualnych predyspozycji.

Użytkownicy mają możliwość zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat każdego z listy wyselekcjonowanych kierunków studiów. Przy wyborze dalszej ścieżki edukacji będą więc mogli wziąć pod uwagę nowe rozwiązania i opcje, których być może nie łączyli dotychczas ze swoimi zainteresowaniami i typem osobowości.

Celem quizu jest nieszablonowa promocja szerokiej oferty dydaktycznej Uniwersytetu Śląskiego. Quiz ma charakter wyłącznie poglądowy i jest dostępny na stronie: www.ukierunkujsie.us.edu.pl.

Grafika promująca quiz dla kandydatów